אלקטרו-אקופונקטורה

  1. ראשי
  2. אלקטרו-אקופונקטורה
אלקטרו-אקופונקטורה - רונן רוזנבלט-ניר - דיקור סיני בתל-אביב

מהו אלקטרו-אקופונקטורה?

מדובר בטכניקת דיקור סיני מודרנית העושה שימוש באותן נקודות דיקור סיני לאורך הגוף, כמו זו המסורתית. לאחר שהמחטים מוחדרות אל נקודות הדיקור הסיני, מחוברים אליהן אטבים המייצרים אותות חשמליים רציפים. ניתן לשנות במכשיר האלקטרו-אקופונקטורה את העוצמה והתדר של האות החשמלית בהתאם למקרה הטיפולי ולאסטרטגיה שבחר המטפל. בשיטה זו משתמשים בשני מחטים, כך שהפולסים החשמליים עוברים ממחט אחת אל השניה. ניתן להפעיל את השיטה על מספר מחטים בו זמנית. אורך הטיפול אינו עובר לרוב 40 דקות.

השיטה נמצאה יעילה בטיפול בכאב כרוני ואקוטי, בשחרור שרירים תפוסים, ובטיפול בבעיות נוירולוגיות כדוגמת שיתוקים לאחר שבץ מוחי, פציאליס וכדומה. יתר על כן, יעילותה הוכחה גם בטיפול בבעיות פוריות אצל גברים ונשים, בתופעות עוריות כדוגמת אקנה, בבעיות נפשיות, ובעוד קשת רחבה של סימפטומים ומחלות.

ישנם מחקרים שטענו כי טיפול באלקטרו-אקופונקטורה גורם לסיטומולציה ולשחרור מוגבר של אנדורפינים ונוירוטרנסמיטורים אחרים, ובכך עשוי לסייע במצבים ומחלות שונות בגוף, כמו גם להוריד מדדי לחץ דם ולהוביל לשיפור במחלות לב.

האם טיפול באלקטרו-אקופונקטורה כואב?

הטיפול באלקטרו-אקופונקטורה אינו כואב כלל. למעשה, המטופלים מדווחים על תחושת דגדוג, חום או לחץ מקומי.

האם טיפול באלקטרו-אקופונקטורה יכול להזיק?

טיפול באלקטרואקופונקטורה אינו מתאים למטופלים החולים באפילפסיה, הסובלים מפרכוסים, או כאלה שעברו השתלת קוצב לב. בנוסף, הטיפול אינו מומלץ לנשים בהריון.

צרו קשר – או חייגו: 052-273-0115

תפריט
נגישות
להתחלת שיחה
כן, אפשר גם בוואטסאפ
שלום לך,
כיצד אני יכול לעזור?