דיקור סיני לטיפול בכאבים ברגל / כאב ברגל - רונן רוזנבלט-ניר - דיקור סיני בתל אביב

דיקור סיני לטיפול בכאבים ברגל / כאב ברגל

הרגל היא אחת הגפיים המורכבים ביותר בגופנו. היא מורכבת מ-32 עצמות המחוברות האחת לשנייה באמצעות מפרקים, שרירים, גידים ורצועות. בשל המורכבות של כל חלקי הרגל והחיבורים ביניהם, היא מועדת לפציעות. פניות לאורטופד בשל בעיות הקשורות לרגל או לקרסול הינן שכיחות ביותר.

כאב ברגל עשוי להגרם כתוצאה מפציעה, דלקת, יציבה לא נכונה וכו׳.  כתוצאה מכך עלול להופיע כאב או הגבלה בתנועה (פגיעה בטווח התנועה של הרגל), שלאורך זמן עלולה לגרום לירידה באיכות החיים של המטופל.

פרונציה - דיקור סיני בתל אביב - כאב ברגל - רונן רוזנבלט ניר

הגורם העיקרי לבעיות ברגליים הוא למעשה מצב של פרונציה לא תקינה (ראו בתמונה ליד) שבה הרגל אינה מתנתקת מהקרקע כפי שהיא אמורה. גורמים נוספים אחרים שעשויים לתרום להיווצרות בעיות או כאב ברגליים עשויים להיות קשורים לנעילת נעליים לא מתאימות. דוגמא לנעליים שכאלה הם נעליים צמודות מידי, למשל, אשר יגדילו את הלחץ על הרגל או לחילופין, נעליים רחבות מידי, אשר עלולות להיות משוחררות מידי ויגרמו להחלקת הרגל בנעל, דבר שיגרום לחיכוך או פציעה.

כיצד דיקור סיני יכול לעזור לכאבים ברגל?

מחקרים מראים כי הדיקור הסיני (אקופונקטורה) נמצא יעיל בטיפול במספר מצבים של כאבים ברגל. השיפור נובע משום שהדיקור הסיני משפר ומגביר את זרימת הדם לרגל ולאזורים הכואבים ובכך מזרים לאזור חומרים נוגדי כאב ודלקת וכך למעשה, מסייע בהפגת הכאב ולשיפור וזירוז תהליך ההחלמה.

לכאבים הקשורים להקרנת כאב היורד לאורך הרגל יש לקרוא על סיאטיקה.

צרו קשר – או חייגו: 052-273-0115

תפריט
נגישות
להתחלת שיחה
כן, אפשר גם בוואטסאפ
שלום לך,
כיצד אני יכול לעזור?