פוריות הגבר

  1. ראשי
  2. פוריות הגבר
דיקור סיני לשיפור איכות הזרע - רונן רוזנבלט-ניר - דיקור סיני בתל אביב

דיקור סיני לשיפור איכות הזרע (פוריות הגבר)

במשך שנים רבות, כאשר דובר בחוסר פוריות, סבב העיסוק המרכזי סביב נושאים הקשורים בפוריות האישה, אך חשוב להבין שהגבר או יותר נכון, פוריות הגבר הוא פקטור לא פחות חשוב ביכולת של הזוג להיכנס להריון. בעשור האחרון חלה ירידה של כ-40% באיכות הזרע וכמותו. ירידה זו מיוחסת על פי רוב לרגישות לחום, לרעלים מן הסביבה, לסטרס ולתזונה לקויה. למעשה, כמחצית ממקרי חוסר הפוריות המאובחנים כיום מקורם בבעיות פוריות של הגבר.

ממה נגרם חוסר הפוריות של הגבר?

חוסר פוריות של הגבר עלול לנבוע ממספר גורמים עיקריים, הכוללים בין השאר: ספירת זרע נמוכה, ירידה בתנועתיות הזרע, צורה וגודל לא תקינים של הזרע (מורפולוגיה), וצמיגיות זרע לקויה. לסגנון אורח החיים שלנו, כמו גם לגנטיקה ולשינויים פסיכולוגיים, יש יכולת השפעה על הזרע, לטוב ולרע.

כיצד דיקור סיני משפר את איכות הזרע ותומך בפוריות הגבר?

הרפואה הסינית, הכוללת בין השאר את טכניקות הטיפול של אקופונקטורה (דיקור סיני) וצמחי מרפא סיניים, מציעה אפשרות טיפולית יעילה לאלה המעוניינים לשפר את איכות הזרע, ובכך לשפר למעשה את מדדי פוריות הגבר. מחקרים שהתבצעו בתחום הוכיחו שיפור סטטיסטי משמעותי בכמות הזרע ללא בעיות מבניות, לאחר טיפולי דיקור סיני, אצל גברים עם בעיות במדדי הזרע. בנוסף, יכול הטיפול לסייע בדיוק תהליך ייצור הזרע ואיכותו, לפתור או להפחית חסימות מכאניות ולהביא לאיזון הורמונלי ואנרגטי כללי בגוף.
הרפואה הסינית מבוססת על התפיסה כי קיים כוח אנרגטי, הקרוי צ׳י, ושתפקידו לנוע במעגלים באופן קבוע במרידאנים (מסלולי האנרגיה). מצב של מחלה הינו מצב בו קיימת הפרעה לזרימה החופשית של הצ׳י במרידיאנים. מטרת הדיקור הסיני היא להשיב את אותו איזון ואותה תנועה חופשית של הצ׳י במרידיאנים.

הטיפול ברפואה סינית בתחום הפוריות נמשך לפחות שלושה חודשים, ויכלול ברוב המקרים, פרט לטיפולי הדיקור הסיני, גם נטילת פורמולה צמחי מרפא סיניים הבאה לחזק ולזרז את האפקט הטיפולי של הדיקור הסיני. יתר על כן כולל הטיפול המלצות לשינוי אורח חיים ותזונה, בהתאם לפאתולוגיה האישית של כל מטופל ומטופל.

צרו קשר – או חייגו: 052-273-0115

תפריט
נגישות
להתחלת שיחה
כן, אפשר גם בוואטסאפ
שלום לך,
כיצד אני יכול לעזור?