אהבת לקרוא את המידע בעמוד זה? מעוניין/ת לקבל טיפים ומידע ממני על בסיס קבוע? השאר/י פרטיך

טלפון

052-2730115

דוא"ל

ronenrosen@gmail.com

עקוב אחרי במדיה החברתית

  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook App Icon

קבלת קהל 

תל אביב

רחוב דרויאנוב 5, קומה 12
חניון צמוד- חניון הכיכר -

(רחוב לוריא 8)

רונן רוזנבלט ניר © 2014

 

אלקטרו-אקופונקטורה

 

מדובר בטכניקת דיקור סיני חדשה יחסית המשתמשת באותן נקודות דיקור לאורך הגוף, כמו זו המסורתית. לאחר שהמחטים מוחדרות אל נקודות הדיקור, מחבר אליהן המטפל אטבים המייצרים אותות חשמליים רציפים. ניתן לשנות במכשיר את העוצמה והתדר של האות החשמלי בהתאם למקרה הטיפולי ולאסטרטגיה שבחר המטפל. בשיטה זו משתמשים בשני מחטים, כך שהפולסים החשמליים עוברים ממחט אחת אל משניה. ניתן להפעיל את השיטה על מספר מחטים בו זמנית.  אורך הטיפול אינו עובר לרוב 30 דקות.

 

השיטה נמצאה יעילה בטיפול בכאב כרוני ואקוטי, בשחרור שרירים תפוסים, ובטיפול בבעיות נוירולוגיות כדוגמת שיתוקים לאחר שבץ מוחי או פציאליס. יתר על כן, יעילותה הוכחה גם בטיפול בבעיות פוריות אצל גברים ונשים, בתופעות עוריות כדוגמת אקנה, בבעיות נפשיות, ובעוד קשת רחבה של סימפטומים ומחלות.

ישנם מחקרים שטענו כי טיפול באלקטרו-אקופונקטורה גורם לסיטומולציה ולשחרור מוגבר של אנדורפינים, ובכך עשוי לסייע במצבים ומחלות שונות בגוף, כמו גם להוריד מדדי לחץ דם ולהוביל לשיפור במחלות לב.

באילו מצבים יעיל הטיפול באלקטרו אקופנקטורה?

 

האם טיפול באלקטרו-אקופונקטורה כואב?
 

הטיפול באלקטרו-אקופונקטורה אינו כואב כלל. למעשה, המטופלים מדווחים על תחושת דגדוג, חום או לחץ מקומי.

 

האם טיפול באלקטרו-אקופונקטורה יכול להזיק?

 

טיפול זה לא מומלץ למטופלים החולים באפילפסיה, הסובלים מפרכוסים, או שהם מושתלי קוצב לב. בנוסף, הטיפול אינו מומלץ לנשים בהריון.  

חזרה לעמוד הבית 

אלקטרו אקופונקטורה