אהבת לקרוא את המידע בעמוד זה? מעוניין/ת לקבל טיפים ומידע ממני על בסיס קבוע? השאר/י פרטיך

טלפון

052-2730115

דוא"ל

ronenrosen@gmail.com

עקוב אחרי במדיה החברתית

  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook App Icon

קבלת קהל 

תל אביב

רחוב דרויאנוב 5, קומה 12
חניון צמוד- חניון הכיכר -

(רחוב לוריא 8)

רונן רוזנבלט ניר © 2014

 

דיקור סיני לטיפול בבעיות פוריות הגבר

פוריות הגבר

במשך שנים רבות, כאשר דובר בחוסר פוריות, סבב  העיסוק המרכזי סביב נושאים הקשורים בפוריות האישה, אך חשוב להבין שהגבר או יותר נכון, פוריות הגבר הוא פקטור לא פחות חשוב ביכולת של הזוג להיכנס להריון. בעשור האחרון חלה ירידה של כ-40% באיכות הזרע וכמותו. ירידה זו מיוחסת על פי רוב לרגישות לחום, לרעלים מן הסביבה, לסטרס ולתזונה לקויה. למעשה, כמחצית ממקרי חוסר הפוריות המאובחנים כיום מקורם בבעיות פוריות של הגבר.

 

חוסר פוריות של הגבר עלול לנבוע ממספר גורמים עיקריים, הכוללים בין השאר: ספירת זרע נמוכה, ירידה בתנועתיות הזרע, צורה וגודל לא תקינים של הזרע (מורפולוגיה), וצמיגיות זרע לקויה. לסגנון אורח החיים שלנו, כמו גם לגנטיקה ולשינויים פסיכולוגיים, יש יכולת השפעה על הזרע, לטוב ולרע.

 

הרפואה הסינית, הכוללת בין השאר את טכניקות הטיפול של אקופונקטורה (דיקור סיני) וצמחי מרפא סיניים, מציעה אפשרות טיפולית יעילה לאלה המעוניינים לטייב את איכות הזרע, ובכך לשפר למעשה את מדדי פוריות הגבר. מחקרים שהתבצעו בתחום הוכיחו שיפור סטטיסטי משמעותי בכמות הזרע ללא בעיות מבניות, לאחר טיפולי דיקור סיני, אצל גברים עם בעיות במדדי הזרע. בנוסף, יכול הטיפול לסייע בדיוק תהליך ייצור הזרע ואיכותו, לפתור או להפחית חסימות מכאניות ולהביא לאיזון הורמונלי ואנרגטי כללי בגוף.

הרפואה הסינית מבוססת על התפיסה כי קיים כוח אנרגטי, הקרוי צ׳י, ושתפקידו לנוע במעגלים באופן קבוע במרידאנים (מסלולי האנרגיה). מצב של מחלה הינו מצב בו קיימת הפרעה לזרימה החופשית של הצ׳י במרידיאנים. מטרת הדיקור הסיני היא להשיב את אותו איזון ואותה תנועה חופשית של הצ׳י במרידיאנים.

 

הטיפול ברפואה סינית בתחום הפוריות יימשך לפחות שלושה חודשים, ויכלול פרט לטיפולי הדיקור, גם נטילת פורמולה צמחית הבאה לחזק ולזרז את האפקט הטיפולי של הדיקור. יתר על כן כולל הטיפול המלצות לשינוי אורח חיים ותזונה, בהתאם לפאתולוגיה האישית של כל מטופל ומטופל.

לקריאה נוספת בנושא לחצו על - שיפור איכות הזרע באמצעות דיקור סיני

או על - לאילו מקרים עשוי הדיקור הסיני לסייע?

חזרה לעמוד הבית